Kolejna kontuzja w Wybrzeżu. Kondratiuk poza grą

13 września 2017

Pech nie omija zespołu Wybrzeża Gdańsk. Czerwono-biało-niebiescy od początku rozgrywek borykają się z problemami kadrowymi. Do nowego sezonu przystąpili bez siedmiu podstawowych graczy. Teraz do grona pauzujących dołączył Adrian Kondratiuk.

Środkowy rozgrywający Wybrzeża w Głogowie jeszcze zagrał. Już wtedy walczył z dużym bólem barku. Stamtąd udał się na zgrupowanie kadry narodowej, a potem poszło już z górki. Skierowanie na badania, konsultacja i diagnoza – dysfunkcja łopatki i uszkodzenie przyczepu mięśnia dwugłowego od panewki. – Odczuwałem ból już od dłuższego czasu, ale zawód który wykonujemy taki właśnie jest. Ból jest w niego wpisany. W ostatnim miesiącu, niestety, mocno się nasilił – opowiada Kondratiuk.

Środkowy rozgrywający Wybrzeża i Reprezentacji Polski otrzymał zastrzyk sterydowy, po którym czeka go rehabilitacja. Potem? Zobaczymy. – Jestem dobrej myśli i nie załamuję rąk. Będę teraz ciężko pracował w trakcie rehabilitacji, żeby jak najszybciej móc wrócić na parkiet – zakończył Kondratiuk.