Komunikat organizacyjny: I Niepodległościowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów w Gdańsku

9 listopada 2017

Organizator:

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Wybrzeże” Gdańsk

Miejsce rozgrywania zawodów:

Miejska Hala Sportowa w Gdańsku, ul. Kołobrzeska 61

System rozgrywek:               

Ilość zespołów: 11 zespołów

  • zespoły zostały podzielone na trzy grupy eliminacyjne; w grupach system „każdy z każdym”. Następnie zespoły, które zajmą miejsca 1 i 2 w swoich grupach zgrają „na krzyż”. Zwycięzcy zagrają systemem „każdy z każdym” o miejsca 1-3. Przegrani o miejsca 4-6. Zespoły, które zajmą 3 miejsca w swoich grupach zagrają także systemem „każdy z każdym” o miejsca 7-9. Zespoły, które zajmą 4 miejsce
    w grupach zagrają mecz o 10 miejsce.
  • Czas gry: 2×18 min (w grupie A – trzyzespołowej  czas gry: 2×22)

                     

Za zwycięstwo zespół otrzymuje 2 punkty, za remis 1 punkt, za przegraną 0 punktów.

O kolejności zespołów decydują kolejno: 
a) większa liczba zdobytych punktów
b) jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
– większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
– większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
– lepsza różnica bramek w całym turnieju,
– większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju, 

W przypadku remisu w meczu o 10 miejsce następuje seria rzutów karnych (po 3), a następnie po 1 aż do wyłonienia zwycięzcy.

UWAGA: Przysługuje jeden czas dla zespołu na cały mecz.

Drużyny biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność. Ubezpieczenie od następstw
i odpowiedzialności cywilnej należy do startujących zespołów. Organizator nie ponosi winy za zaistniałe wypadki oraz zagubione rzeczy podczas trwania turnieju.

Zawodnicy winni posiadać podczas trwania imprezy aktualne badania lekarskie.

I Niepodległościowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów

Gdańsk 10-12.11.2017 r.

 

Grupa A Grupa B Grupa C
SPR Wybrzeże I Gdańsk SPR Wybrzeże III Gdańsk SPR Wybrzeże II Gdańsk
MTS Kwidzyn I SMS ZPRP Gdańsk MTS Kwidzyn II
ŚKPR Świdnica CKS SMS Szczecin MKS Truso Elbląg
LUDZAS NOVADA SPORTA SKOLA – LATVIJA HC SKA – Mińsk

Miejska Hala Sportowa – Gdańsk; ul. Kołobrzeska 61

Piątek 10.11.2017 r.

nr godzina   faza nazwy zespołów wynik
1 15.15 Gr. B WYB III – SMS :
2 16.00 Gr. A WYB I – KWIDZYN I :
3 16.50 Gr. C KWIDZYN II – MIŃSK :
4 17.35 Gr. B SZCZECIN – ŁOTWA :
5 18.20 Gr. C WYB II – ELBLĄG :
6 19.05 Gr. A WYB I – ŚWIDNICA :

Sobota 11.11.2017 r.

nr godzina   faza nazwy zespołów wynik
7 8.45 Gr. B SZCZECIN – WYB III :
8 9.30 Gr. B ŁOTWA – SMS :
9 10.15 Gr. C ELBLĄG – KWIDZYN II :
10 11.00 Gr. C WYB II – MIŃSK :
11 11.45 Gr. A ŚWIDNICA – KWIDZYN I :
12 12.35 Gr. B WYB III – ŁOTWA :
13 13.20 Gr. B SZCZECIN – SMS :
14 14.05 Gr. C MIŃSK – ELBLĄG :
15 14.50 Gr. C WYB II – KWIDZYN II :
16 15.35 1A-2B 1-6 :
17 16.20 1B-2C 1-6 :
18 17.05 1C-2A 1-6 :
19 17.50 3A-3B 7-9 :
20 18.35 P16-P17 4-6 :
21 19.20 W16-W17 1-3 :

Niedziela 12.11.2017 r.

nr godzina     nazwy zespołów wynik
22 8.30 P16-P18 4-6 :
23 9.15 W16-W18 1-3 :
24 10.00 4B-4C :
25 10.50 P17-P18 4-6 :
26 11.35 W17-W18 1-3 :

HALA  Gdańsk-Orunia, ul. Smoleńska 5/7

Niedziela 12.11.2017 r.

nr godzina     nazwy zespołów wynik
27 8.15 3A-3C 7-9 :
28 10.20 3B-3C 7-9 :

Zakończenie turnieju 12.30 – Miejska Hala Sportowa ul. Kołobrzeska 61