Kontakt

Wybrzeże Gdańsk

Hala AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
80-336 Gdańsk

 

Telefon:
+48 791 296 628

Biuro:
biuro@wybrzeze-gdansk.pl

Dyrektor Biura: Ryszard Gauden
ryszard.gauden@wybrzeze-gdansk.pl

Dział Marketingu i Organizacji: Jacek Karwacki
marketing@wybrzeze-gdansk.pl

Menadżer Klubu: Damian Wleklak

damian.wleklak@wybrzeze-gdansk.pl

Media: Magdalena Wałdoch,  Katarzyna Śliwińska
media@wybrzeze-gdansk.pl

Grupy Młodzieżowe: Jacek Sulej
jacek.sulej@wybrzeze-gdansk.pl

Mini Wybrzeże: Paulina Dajda

paulina.dajda@wybrzeze-gdansk.pl

Formularz kontaktowy

6 + 0 =
© 2017 Wybrzeże Gdańsk. Realizacja: JAREK.OVH