Szczypiorniści Torus Wybrzeża Gdańsk przełamali serię pięciu porażek! Po pełnym emocji meczu odnieśli bardzo ważne zwycięstwo. Zobacz skrót z tego spotkania!

CZYTAJ DALEJ

Walka, zaangażowanie, piękne bramki i fenomenalne interwencje. Choć był to mecz 12. i 13. zespołu w tabeli PGNiG Superligi, kibice zebrani w hali i przed telewizorami mieli co oglądać. Szczypiorniści Torus Wybrzeża Gdańsk we własnej hali podejmowali beniaminka rozgrywek – Grupę Azoty Tarnów. Po emocjonującym spotkaniu górą byli gospodarze, którzy tym samym przełamali passę pięciu porażek z rzędu.

CZYTAJ DALEJ

Po porażce z obecnym liderem tabeli, Orlen Wisłą Płock, szczypiorniści Torus Wybrzeża Gdańsk podejmują w domowej hali Grupę Azoty Tarnów. Mecz z beniaminkiem rozgrywek zapowiada się niezwykle emocjonująco. Trwa transmisja z tego spotkania.

CZYTAJ DALEJ

Szczypiorniści Torus Wybrzeża Gdańsk w niedzielę we własnej hali podejmą Grupę Azoty Tarnów. Mecz z beniaminkiem PGNiG Superligi będzie okazją do przełamania się zawodników Thomasa Szwed-Orneborga. Czerwono-biało-niebiescy chcą wrócić na zwycięską ścieżkę. Początek transmisji w niedzielę o 12.35.

CZYTAJ DALEJ

Po porażce z obecnym liderem tabeli, Orlen Wisłą Płock, szczypiorniści Torus Wybrzeża Gdańsk podejmą w domowej hali Grupę Azoty Tarnów. Patryk Pieczonka opowiada, jak pracowali podczas ostatniego tygodnia. 

CZYTAJ DALEJ

Od początku trwającego właśnie sezonu mecze PGNiG Superligi transmituje nowy nadawca. Ta zmiana korzystnie wpłynęła na rozpoznawalność i wartość ligi oraz grających w niej klubów. Dzięki transmisjom w TVP Sport, PGNiG Superliga zaliczyła czternastokrotny wzrost oglądalności.

CZYTAJ DALEJ

W Płocku bez niespodzianki

5 listopada 2019

Zaledwie kilka dni po przegranej u siebie, szczypiorniści Torus Wybrzeża Gdańsk udali się na wyjazd do Płocka. Mecz na trudnym terenie obfitował w emocje jedynie do 10. minuty. Wraz z upływem czasu wiatru w żagle nabierali gospodarze. Ostatecznie Orlen Wisła Płock zwyciężyła 34:20.

CZYTAJ DALEJ

W 10. serii PGNiG Superligi szczypiorniści Torus Wybrzeża Gdańsk rozegrali mecz na trudnym terenie. Od początku spotkanie z aktualnym liderem tabeli, Orlen Wisłą Płock, nie układało się po myśli podopiecznych trenera Orneborga. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 34:20. Zobacz skrót z tego spotkania.

CZYTAJ DALEJ

Zmagania w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych nie zwalniają tempa. Liderująca rozgrywkom Orlen Wisła Płock podejmuje w ramach 10. serii Torus Wybrzeże Gdańsk. Trwa transmisja z tego spotkania.

CZYTAJ DALEJ

Już jutro szczypiorniści Torus Wybrzeża Gdańsk zmierzą się na wyjeździe z Orlen Wisłą Płock. Czeka ich arcytrudne zadanie – płocczanie w tym sezonie są niepokonani, a szczypiorniści Torus Wybrzeża mają już za sobą kilka bolesnych porażek. W Płocku chcą jednak pokazać się z jak najlepszej strony.

CZYTAJ DALEJ