Zanim ruszą zmagania o punkty ligowe, piłkarze ręczni Torus Wybrzeża stoczą batalię w 1/16 PGNiG Pucharu Polski w Kaliszu z miejscowym MKS-em Energą. Będzie to pierwszy mecz o stawkę w 2020 roku i oficjalny debiut w roli szkoleniowca zespołu Krzysztofa Kisiela. CZYTAJ DALEJ

Z początkiem roku 2020 Zarząd Torus Wybrzeża Gdańsk podpisał umowę z nowym szkoleniowcem. Od stycznia 2020 czerwono – biało – niebieskich poprowadzi Krzysztof Kisiel.

CZYTAJ DALEJ

Zarząd Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. informuje, że z dniem 16 grudnia 2019 roku Thomas Szwed-Ørneborg przestał być trenerem Torus Wybrzeża Gdańsk.

CZYTAJ DALEJ

W ostatnim meczu PGNiG Superligi w Gdańsku Torus Wybrzeże podejmowało Stal Mielec. Oba zespoły walczyły o spokojne Święta. Po pełnym walki i emocji meczu górą byli goście. Mecz zakończył się wynikiem 19:24.

CZYTAJ DALEJ

Koniec roku w wykonaniu Torus Wybrzeża układa się falami. Najpierw wygrana po karnych z Głogowem, trzy dni później minimalna porażka z Azotami Puławy, a jeszcze trzy dni później przegrana z Piotrkowianinem. W ostatnim meczu w 2019 gdańszczanie zrobią wszystko, żeby na święta pojechać w dobrych humorach.

CZYTAJ DALEJ

Szczypiorniści Torus Wybrzeża Gdańsk na ostatni wyjazd w tym roku udali się do Piotrkowa Trybunalskiego. Mecz niemal od samego początku nie układał się po ich myśli i przez zdecydowaną większość czasu czerwono-biało-niebiescy gonili wynik. Ostatecznie przegrali 32:29.

CZYTAJ DALEJ

Z niedosytem do Piotrkowa

9 grudnia 2019

Szczypiorniści Torus Wybrzeża rozegrali fenomenalne zawody z Azotami Puławy. Niestety, goście w końcówce przeważyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Teraz przed czerwono-biało-niebieskimi kolejny wyjazd. Już w środę zmierzą się w Piotrkowie Trybunalskim z miejscowym Piotrkowianinem.

CZYTAJ DALEJ

To był prawdziwy rollercoaster. Szczypiorniści Torus Wybrzeża podejmowali Azoty Puławy. Zdecydowanym faworytem spotkania byli goście, ale nie było tego widać na boisku. Po pełnym emocji starciu lepsi okazali się bardziej doświadczeni puławianie. Mecz zakończył się wynikiem 25:26.

CZYTAJ DALEJ

Od lutego 2020 roku mecze PGNiG Superligi będzie można oglądać za oceanem. Superliga sp. z o. o. sprzedała prawa do pokazywania spotkań męskich rozgrywek piłkarzy ręcznych na dostępne w Stanach Zjednoczonych Ameryki platformy Dish Network i Sling TV. Telewizje pokażą wszystkie mecze, których w Polsce bezpośrednią transmisję przeprowadzi kanał TVP Sport.

CZYTAJ DALEJ

Szczypiorniści Torus Wybrzeża po emocjonującym spotkaniu w Głogowie nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek. Już w najbliższą sobotę we własnej hali podejmą Azoty Puławy. Mocny rywal z górnej części tabeli będzie dla gdańszczan sporym wyzwaniem.

CZYTAJ DALEJ