Trening otwarty dla kibiców Wybrzeża

14 lipca 2017

Szczypiorniści Wybrzeża rozpoczęli okres przygotowawczy do sezonu 2017/2018. To czas wytężonej pracy i ogrywania nowych zawodników. Po raz pierwszy w historii czerwono-biało-niebiescy zapraszają swoich kibiców na trening otwarty.

Stare porzekadło mówi: jaki okres przygotowawczy, taki cały sezon. I rzeczywiście, tych kilka wakacyjnych tygodni, zanim szczypiorniści wrócą na parkiety PGNiG Superligi, jest kluczowe. To właśnie teraz pracują oni w siłowni, hali i na bieżni, aby zbudować siłę, wytrzymałość i formę na cały nadchodzący sezon.

Już 20 lipca Wybrzeże Gdańsk zaprasza na trening otwarty dla kibiców i mediów. O godzinie 17.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku kibice będą mogli na własne oczy zobaczyć jak wyglądają przygotowania do kolejnego sezonu w PGNiG Superlidze. To także okazja, aby pierwszy raz zobaczyć wszystkich nowych zawodników Wybrzeża.

Czerwono-biało-niebiescy trenują pod okiem Marcina Lijewskiego, który od tego sezonu samodzielnie poprowadzi ich w PGNiG Superlidze. – Jeżeli ktoś interesuje się piłką ręczną, interesuje się tym jak funkcjonuje zespół nie tylko na meczu i przed meczem, jeżeli ktoś pasjonuje się sportem na tyle, aby zobaczyć jak ciężko wygląda praca piłkarzy ręcznych, to serdecznie zapraszamy – powiedział Lijewski.

Trening otwarty dla kibiców, czwartek, 20.07.2017 r., godz. 17.30-19.00, Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS w Gdańsku, ul. K. Górskiego 1, Gdańsk.