Zobacz Szczypiornistów Wybrzeża Gdańsk w akcji! – specjalna oferta dla szkół

5 września 2017

Wybrzeże Gdańsk w tym sezonie stawia na młodzież. Młodzież zarówno w składzie zespołu, jak i… w hali AWFiS. Klub kieruje specjalną ofertę dla okolicznych szkół podstawowych. Wspólna zabawa i doping ukochanej drużynie na trybunach to przecież wspaniała forma spędzania wolnego czasu.

Promocyjna cena biletów, specjalnie przygotowany sektor, moc atrakcji i fantastyczna atmosfera – mało? Będzie tego jeszcze więcej! Jak co roku klub Wybrzeże Gdańsk zaprasza szkoły podstawowe do uczestnictwa w swoich meczach.

Chcemy, aby młodzi kibice piłki ręcznej mogli obejrzeć z bliska reprezentantów Polski. Zorganizowane grupy młodzieży szkolnej wraz z opiekunem otrzymują promocyjną cenę biletów – jedynie 5 zł za osobę. Aby skorzystać z oferty należy zgłosić listę osób do Biura Klubu na adres: media@wybrzeze-gdansk.pl do 4 dni przed meczem.

W tym roku nowość! Dla zorganizowanych grup młodzieży Klub przygotowuje specjalnie wyznaczone miejsce – Sektor Młodego Kibica. Tam na naszych najmłodszych kibiców będą czekać niespodzianki – maskotki, zawodnicy Wybrzeża, a także akcesoria, które wspomogą jak najgłośniejszy doping.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania!